השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל

פורמולה טבעית ייחודית להצמחת שיער ומניעת נשירה שיעילותה הוכחה במחקר קליני!

שוקלים לבצע השתלת שיער בישראל? אתם בכיוון הנכון: אין צורך לארוז, להחתים דרכון ולטוס לארץ אחרת רק כדי להתחדש בשיער צפוף ושופע. עשרות רופאים ומרכזים רפואיים מתקדמים יאפשרו לכם להגשים את חלום השיער המתחדש ממש כאן אצלנו ולהגיש לכם טיפול מקצועי מקיף עם רשימה מכובדת של יתרונות. 

אז מה אתם מוכרחים לדעת על השתלות השיער בארץ ועד כמה הפערים מטורקיה באמת צריכים להשפיע על החלטתכם? הכל כאן: 

השתלת שיער בארץ: שיטות ההשתלה הנפוצות

השתלת שיער היא פרוצדורה רפואית-מקצועית שכרוכה בבדיקות, בירורים ותיאום ציפיות נרחב הקובעים בסופו של דבר את שיטת ההשתלה. בישראל, חלק מהרופאים דוגלים בשיטה מרכזית ואחרים במספר שיטות אפשריות. כך או כך, את סוג ההשתלה המדויק ניתן לקבוע רק לאחר התייעצות רפואית מדויקת:

שיטת FUT

השיטה הוותיקה שבה משתילים כמות גדולה של זקיקים בטיפול אחד, על ידי הסרת רצועות עור מאזור העורף, שליפת הזקיקים הטובים והשתלתם בנקבים שנחרצו במיוחד באזור ההשתלה. 

שיטת Micro FUE

שליפת זקיקי השיער מהאזור התורם והשתלתם באזור הרלוונטי, במקום נטילה של רצועת עור שלמה. מדובר בגישה מדויקת עם החלמה מהירה יותר והיא נחשבת לפופולרית והנפוצה מכולן. 

שיטת DHI

שכלול מתקדם יותר לשיטת FUE ובה ההשתלה מתרחשת עם עט ייחודי וללא נקבים, מה שמספק תוצאה טבעית ואיכותית ללא צלקות. הטיפול ממושך הרבה יותר מטיפול בגישת FUE (ועל כן יקר יותר) אך מאפשר לבצע סדרת טיפולים קצרים, במקום טיפול אחד ובבת אחת. 

שיטת BHFUE

שיטה זו משמשת להשתלת שיער גוף, כך שהאזור התורם עשוי להיות מקום אחר בגוף ולא הקרקפת עצמה. השתלה זו תתאים למטופלים עם אזור תורם דליל או בלתי מספק לתוצאה הרצויה. 

יש לכם שאלות נוספות על תהליך ההשתלה? בואו לקרוא עוד על השתלת שיער ולקבל את כל המידע הדרוש לכם כדי לחפש מרפאה מתאימה ולהתחיל. 

ישראל VS טורקיה: בואו נדבר על זה

אין ספק שהרפואה הישראלית המפותחת מספקת תשתית איכותית מאוד לכל השתלת שיער, עם התוצאות הטובות ביותר. ויחד עם זאת, סוגיית המחיר מאלצת רבים לבצע את ההשתלה דווקא בטורקיה – שם ההתמקצעות בתחום הפכה את המדינה למעצמה קוסמטית ורפואית מובילה. אז היכן באמת עדיף לעבור את ההשתלה ומהם היתרונות והחסרונות בכל מקום? 

יתרונות ההשתלה בארץ

היתרון הבולט ביותר בהשתלות השיער בישראל הוא רמת הנגישות והזמינות. אתם חופשיים לשוחח, לפגוש ולהתרשם מכל רופא במו עיניכם ולברר האם זהו איש המקצוע הטוב ביותר להפקיד בידיו את ההליך המלא. 

התקשורת מול הרופא וצוות המרפאה תהיה כמובן בעברית ותתבצע באופן השגרתי והמקובל שאתם מורגלים אליו כלקוחות בארץ. בפגישת ההכנה, הרופא יוכל לבדוק אתכם פיזית, לעיין בבדיקות וברשמים רפואיים שהופקו לגביכם ללא צורך בתרגום כלשהו ולפרט בפניכם את כל המידע אודות סוג ההשתלה המתאים, תהליך ההשתלה ותיאום הציפיות המדויק.

כל אלה לא מתקיימים באותו האופן כשמדובר על טורקיה: בשל המרחק, רוב המרפאות מקבלות את נתוניכם הרפואיים והאישיים דרך המייל ומבצעות את שיחת ההכנה בזום או בשיחה טלפונית, אחרי ששלחתם תמונה עדכנית של מצב השיער ואזורי ההתקרחות. 

התקשורת תהיה בדרך כלל בשפה האנגלית, כאשר גם המבטא הקל ביותר עשוי לפגום בהבנה המדויקת שלכם את התהליך המוצע ואת אופן ההשתלה. לחלק מהמרפאות יש נציג ישראלי שאפשר להתנהל מולו, אך לא תמיד השיחות יתרחשו מול הרופא המטפל בעצמו. 

מקצועיות המרפאות בישראל לעומת טורקיה

אין ספק שבשני היעדים תקבלו תוצאה מצוינת עם שיעורי הצלחה שעומדים על 97%, כמובן כל עוד הקפדתם לבחור את הרופא הנכון ביותר. אז בואו ניכנס לעומקם של פרטים כדי לאפיין את השירות והגישה המקצועית:

בישראל יש לכם כתובת זמינה לכל בעיה שהתעוררה לאחר ההשתלה, כולל האופציה לפנות לרופא במהירות עם כל שאלה או צורך נוסף. בטורקיה לעומת זאת, מרגע שעזבתם אין לכם כתובת פיזית לפניות. הרופא שטיפל בכם לא יוכל לבדוק אתכם פיזית וההתנהלות תהיה מרחוק, על כל ההשלכות שבכך.

יחד עם זאת חשוב לציין שחוויית הטיפול בטורקיה היא בונוס: אתם מתארחים במלון סמוך למרפאה, מקבלים שירותי אחות עד החדר בשלושת הימים שלאחר ההשתלה ומקבלים הזדמנות לנוח ולהירגע, מה שלא ממש ישים כשאתם מבצעים את ההשתלה בארץ הקודש. 

ועוד דבר: קיימים פערים בהכשרה המקצועית שאמורים להכריע את בחירתכם. לא כל הרופאים בטורקיה עברו לימודי רפואה מקיפים וחלקם עוסקים בתחום מכוח לימודי תעודה בלבד. זאת סיבה נוספת למאמצים ולמשאבים שתצטרכו להקדיש כדי למצוא איש מקצוע בטורקיה שיש לו הסמכה רפואית רשמית ולוודא שהוא ורק הוא יהיה זה שמבצע לכם את ההשתלה בפועל. 

גם הפיקוח במדינה נמוך מאוד בהשוואה לפיקוח הקפדני של משרד הבריאות הישראלי, שאינו מתיר לכל מוסמך לפתוח קליניקת טיפולים ללא היתר או רישיון מתאימים. 

השוואת מחירים ועלויות

ברור לכל שישראל היא מדינה יקרה ששירותי הרפואה הפרטיים בה זוכים לתג מחיר גבוה במיוחד. מחיר התחלתי להשתלה בארץ הוא כ-13,000 ₪ והוא עשוי להגיע גם עד 30,000 ₪ אם מדובר בהשתלת כמות גדולה מאוד של זקיקים במספר אזורים על הקרקפת. 

בטורקיה לעומת זאת, מחיר ההשתלה ינוע בין 8,000-12,000 ₪, מה שמכריע למרות הכל את הבחירה של רבים לבצע כאן את ההשתלה. 

חשוב לציין שבכל הנוגע להשתלות בטורקיה יש להוסיף גם את עלויות המלון, הטיסות, ההעברות והוצאות המחייה לפרק הזמן שבו תשהו במדינה (לרוב כ-5-7 ימים). קיימות חברות ישראליות שמציעות חבילת "הכל כלול" להשתלה עם טיסות, מלון והעברות, תרופות בסיום הטיפול וליווי רפואי, עם תיווך מלא עד לתוצאת ההשתלה, בעלות ממוצעת של 14,000-16,000 ₪. 

ומה לגבי המחיר להשתלה ביוון?

גם יוון הפכה בשנים האחרונות למעצמת השתלות שיער, אצלה המחירים יקרים יותר ומסתכמים בכ-22,000 ₪ בממוצע לחבילת "הכל כלול" זהה לדיל הטורקי. המחיר אמנם גבוה, אך רמת המקצועיות כאן לא מוטלת בספק עם שירותי רפואה בסטנדרט מוביל, כמו שרק אירופה יודעת לספק. 

השתלת שיער לגברים ולנשים בארץ

למרות המודעות הגבוהה של הישראלים לקדמה המקומית שלנו בענף הרפואה האסתטית, השתלת שיער בישראל נחשבת לפחות אטרקטיבית בשנים האחרונות לאור מחירה הגבוה בהשוואה למדינות אחרות. 

למרות זאת, אין תחליף למקצועיות, המיומנות והסטנדרטים הרפואיים הגבוהים שמעמידה ישראל בתחום והיא נחשבת אז ועדיין לאחת המדינות הטובות ביותר לביצוע השתלות שיער, בשיטות הבטוחות, המתקדמות והמדויקות ביותר.

השתלת שיער בישראל

שאלות? אנחנו כאן לענות

מאמרים נוספים באותו נושא

השתלת שיער בגבות - גבה שמסומנת בעט לבן, לפני ביצוע הטיפול

השתלת שיער בגבות

קעקועים קבועים? צבע למילוי הגבות? נמאס לכם לחזור שוב ושוב על המיקרובליידינג בגבות? שווה שתשמעו כמה דברים על השתלת שיער בגבות. מדובר בפתרון רפואי-קוסמטי שאידיאלי

קרא עוד »
השתלת שיער במפרצים

השתלת שיער במפרצים

שוקלים לבצע השתלת שיער במפרצים? מיד תגלו עד כמה יעילה טכניקת ההשתלה וכיצד היא תסייע לכם להשיב את המראה השופע שמשפיע בין היתר על מראה

קרא עוד »
השתלת שיער, תמונה של לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה

זה לא סוד שטורקיה הפכה למעצמה עולמית בתחום השתלת השיער ומעניקה טיפולים איכותיים עם אחוזי הצלחה מדהימים לכל דורש, כולל אלפי גברים ונשים מישראל בכל

קרא עוד »
נגישות